Kanca körigen (Securigera securidaca)

Description

Securigera securidaca (Kanca körigen)

Tek ya da çok yıllık otlardan oluşan bir cinstir. Yapraklar tek teleksidir ve kulakçık küçüktür. Çiçek kurulu şemsiye halindedir. Cins Avrasya’ya özgüdür.

Nomenclature

Common Name

Name
Cultivar
Variety

Botanical Name

Family
Genus
Species

Planting Guide

J F M A M J J A S O N D

Cultivation

Time from sowing until...

Germination Days
Bloom/Harvest Days

Size

Height Inch
Width Inch

Spacing

Between Plants Inch
Between Rows Inch
Sowing Depth Inch
Thin to.. Inch

Hardiness

Hardy

Other Notes

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.